Prosinec 2017

Vážení rodiče, v tomto adventním čase bych vám ráda poděkovala za veškeré materiály, kterými jste přispěly do školní družiny. Všechny jsme využili a použili na vánoční jarmark. Ještě jednou velké díky a uvítáme cokoliv, z čeho můžeme vyrábět i po novém roce. Přeji Vám klidná advent, veselé Vánoce a krásný čas strávený s vašimi dětmi o vánočních prázdninách.

Za školní družinu Michaela Turková

PS: Máte velmi šikovné děti :) , proto jsem se rozhodla, že společně upečeme perníčky. Pokud máte zaděláno těsto na perníčky, odkrojte jim prosím kousek (na cca 5 perníčků) a 7.11. si perníčky  s dětmi upečeme.

Září 2017- Informace

Vážení rodiče a milé děti, opět vás čeká v družině deset školních měsíců. Každý měsíc zasvětíme nějaké činnosti. Měsíc září bude patřit drakům a to nejen těm papírovým. Podíváme se na draky z pohádek, na draky v přírodě a třeba najdete nějaké i ve svých prázdninových knížkách.

Jelikož putování po dračích stopách nebude nikterak lehké, potřebujeme v družině náhradní oblečení. Proto prosím rodiče, aby dětem připravili vhodné převlečení do družiny a děti prosím, aby se převlékaly.

Dále v měsíci září vybíráme příspěvek na ŠD. Částka 300,-Kč je za pololetí (tj. za každý měsíc 60,-Kč). Příspěvek můžete donést osobně, poslat po dětech nebo zaslat na bankovní účet č. 107–1268760267/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte ŠD a jméno dítěte.

Prosím vás o zaslání částky do 20. 9. 2017.

Těším se na vás v novém školním roce. Věřím, že bude stejně úspěšný jako loňský a budeme společně trávit čas ve veselé, spokojené, klidné a zábavné družině. Na plné obrátky začneme 5. 9. 2017. Připomínám tedy ještě dobu školní družiny.  Ranní družina začíná v 7:00. Odpolední družina navazuje na vyučování dětí a končí v 16:00. Prosím Vás, aby děti měly v prvním týdnu lísteček, v kolik hodin odchází z družiny a jakým způsobem.  (Př.: Dobrý den paní vychovatelko, Lucinka dnes  5. 9. 2017 odejde ze ŠD sama ve 14:00 hodin – podpis rodiče).  Během týdne děti donesou zápisový lístek, vyplňte prosím zadní stranu s odchody dítěte během školního roku 2017-2018. Pokud dítě neodchází samo, doplňte i zákonného zástupce, který bude dítě vyzvedávat. U rozvedených rodičů prosím o kopii rozsudku o úpravě výchovy a výživy.

Děkuji a za celý kolektiv družiny,

Michaela Turková

PS: Těším se i na rodiče jejich názory a připomínky.

Platba ŠD

Vážení rodiče, platba družiny na druhé pololetí probíhá  do 20.2.2017. Úhrada za druhé pololetí je 300,-Kč, tj. 60,-Kč za měsíc. Pokud pošlete penízky po dětech, dostanou příjmový doklad o zaplacení. Je možné hradit také na účet  107-1268760267/0100, do poznámek pro příjemce nezapomeňte napsat jméno  žáka.

telefon do školní družiny: 582 334 298  582 333 973

vychovatelka školní družiny: Mgr. Michaela Turková (tel.? 731022111 - pro případ SMS omluvenky)

Duben 2018

ptáci

Hry na hřišti

k řešení problémů

Základní škola a mateřská škola Vřesovice, příspěvková organizace

Vřesovice 107
798 09, Vřesovice

Telefon na ředitelku školy: 727 988 600
Web: www.zsamsvresovice.cz
IZO 181 043 076
BÚ 107 – 1268760267 / 0100

O nás

Na základní a mateřské škole ve Vřesovicích se vzdělávají děti z obcí Vřesovice, Výšovice, Vranovice – Kelčice, Dětkovice, Dobromilice, Dobrochov a Prostějova. ZŠ je spojena s MŠ a tvoří jeden právní subjekt.

Základní škola má 4 třídy. ZŠ Vřesovice je malotřídní škola určená pro žáky 1. - 5. ročníku, s kapacitou 61 žáků. V současné době máme 1. až 5. ročník, 60 žáků. Během letošního roku budeme žádat o rozšíření ZŠ z fondu peněz Evropské unie.

Mateřská škola má v současné době 2 třídy s kapacitou 45 dětí, které se dělí na malé děti – třída Včeličky, tj. děti od 3 do 4 let a předškolní děti – třída Zajíčků, tj. děti ve věku 5 a 6 let.

Více informací >>

Zápis 2013